Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

– jakże często wraca do nas ten problem. często jeden kredyt goni drugi, dług rośnie, a nam zaczyna brakować energii do dalszych poszukiwań. Banki nie darzą nas zaufaniem, nad głową roztacza się wizja nadejścia komornika. Znajomi i rodzina nie oferują pomocy i jesteśmy w kropce. Rozwiązaniem są wówczas pożyczki pozabankowe.

Szukasz pożyczek pozabankowych?

Pożyczki pozabankowe to jedna z nielicznych możliwości skorzystania z pożyczkowania – w przypadku osób zadłużonych lub obciążonych działaniami komorniczymi. Po pożyczki sięgają zazwyczaj osoby mające poważne zobowiązania finansowe, jak również ludzie borykający się z problemami finansowymi.


Banki niechętnie udzielają kredytów osobom posiadającym negatywną ocenę BIK oraz dłużnikom. Właściwie w niektórych przypadkach jest to całkowicie wykluczone.

Jak skorzystać z pożyczki pozabankowej?

Skorzystanie z pożyczki pozabankowej wymaga od Ciebie znalezienie odpowiedniej firmy pozabankowej, w której ofercie zajmują się pożyczki. Będzie to możliwe dzięki skorzystaniu z naszej witryny. Znajduje się tu szereg artykułów, które ułatwią Ci wybór właściwej firmy.

Pożyczkowanie dla zadłużonych wygląda następująco:
1. Rejestracja na stronie firmy
2. Wybór swojej pożyczki – kwoty oraz okresu spłaty
3. Przelew weryfikacyjny na konto firmy
4. Pozyskanie zgody na pożyczkę
5. Przelanie przez firmę pozabankową środków na Twoje konto

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych – wady i zalety

Do niezaprzeczalnych plusów pożyczek pozabankowych należą:
• Krótki czas uzyskania pozyczki- kilka godzin
• Szybki wniosek o pożyczkę – kilka minut
• Informacja zwrotna o zgodzie na pożyczkę – 15 – 30 minut
• Brak zbędnych formalności, Klient nie jest sprawdzany w BIK i InfoMonitorze
• Nie ma potrzeby wychodzenia z domu
• Formalności załatwiane są on-line

Pobieranie pożyczki u firm pozabankowych wiąże się także z wieloma niekorzystnymi aspektami. Usługa taka jest bardzo kosztowna z uwagi na ryzyko związane udzielenie pożyczki osobom zadłużonym.

Do minusów zatem należą:
• Wysoka prowizja
• Wysokie oprocentowanie
• Niską kwota pożyczki – zwłaszcza dla nowych klientów
• Krótki okres spłaty pożyczki (u większości firm, w naszym rankingu, znajdziesz jednak również firmy proponujące swoim klientom dłuższy termin spłaty – do 15-30 dni)

Przed podjęciem zobowiązania finansowego należy dokładnie zapoznać się z warunkami proponowanymi przez firmę udzielającą pożyczki. Decyzję należy przemyśleć i być na nią gotowym- rozważyć wszystkie okoliczności i realne możliwości spłaty długu. Sądzę, że nasza witryna pozwoli Ci poznać najistotniejsze wiadomości na temat pożyczek pozabankowych. Nie popadaj we frustrację, z każdej sytuacji jest wyjście. Każdy ma raz lepszy, raz gorszy czas. Nie można czuć się przygnębionym z powodu chwilowej niedyspozycji materialnej.